Kullanım deneyimi Valgus Pro

Bu hikayeyi anlattı Alessandra, Rome (Italy). Kadın paylaştı sorunları engelleyen kızı gibi yaşamak ve nasıl bir hizmetkar Valgus Pro yardımcı tüm zorluklarla başa çıkmak için.

Kullanım deneyimi açma Valgus Pro

Kızı doğduğunda tamamen sağlıklı bir çocuk, ama 5 yıl var zaten açıktı aşırı kilo. Bütün aile sevindi, iştah iyi, ve genel olarak tüm sevdim onu sevimli tombul yanaklarını. Bir ben geçiyor, çünkü hep bu sorun. Birinci sınıfta biz zaten ayakta kayıtlı var endokrinolog ile obezite sorunu. Vardı beslenme uzmanı, ortak çabaları побороли aşırı kilo, ama etkileri kaldı. Aşırı yük iskelet kızımın gelişti enine düz ayak.

Nasıl bir sorun ile deformasyon ayak kemikleri müdahale kızımın yaşamak

Ağrı ayak ve diz çökmüş ağır bir müdahale onu, ve biz koca bir acı onun hakkında. Yürüyüş akranları ona zor oldu, çünkü uzun bir yürüyüş sonra herkes dönmüş kasılmalar ve şiddetli ağrı, bir vermedim ona uyku. Ama sonra sorun düz ayak arttığı deformasyon başparmak. Şişlik arttı ve zamanla kızı başladı bile gevşek. Ayakkabı almak oldu, bu bir trajedi, çünkü sıradan bir model ona yaklaştı, bu yüzden sini üretmek için ayakkabı sipariş. Yaklaşımı ile balo var başladı gerçek nöbetleri. Sadece o dans vals ile birlikte tüm sınıf arkadaşları, bu yüzden hala ve topuklu ayakkabılar ona oldu kontrendikedir.

Nasıl başardık üstesinden gelmek sorunu ile çukurları kendi ayakları üzerinde

Bir gün, ben oturmuş poliklinikte sıraya randevu için bir ayak hastalıkları uzmanı, konuştu bir anne. O anlattı, oğlunun eklem problemleri, ve ben paylaştı, bizim tanısı. Sonra o söyledi, ne de acı bir kemik, bacak, ve ona çok yardımcı oldu Valgus Pro. Evet karar verdim, deneyin neden – değer hizmetkar değil, böyle büyük bir para. Satın almış giyen başladı, ve bir kaç hafta sonra fark ettim ki, kızım yürüyor yumuşak, o kendisi, dedi, ne ayak, daha az yorgun ve ağrı daha az yoğun olduğu. Egzersiz biraz azaltılabilir düz ayak ve giyen düzeltici 2 ay içinde tamamen döndü doğal pozisyonda başparmak.

Sonunda biz yaptık, kızı için bir istisna aldım mezuniyet için çok güzel ayakkabılar, izin, küçük, ama yine de topuk. Şimdi tavsiye Valgus Pro tüm arkadaşlarınıza, çünkü sorun, kemik, bacak, yeterince yaygın ve çok kötü bir şeydir. Belki de, daha yetişkinlik zaman tam bir tedavi çok daha fazlası gerekir ama ne başparmak geri dönecek bir yer, ve kemik tamamen kaybolur, bu kesin. Nasıl minnettar olduğumu o kadına, o bana anlattı fiksatif Valgus Proama ne yazık ki, bu yüzden onunla daha fazla ve değil bir araya geldi. Ama karar verdim bu inceleme yazmak için belki birisi için hayatı kolaylaştırmak için.