Yorumlar Valgus Pro

 • Annem var alışılmadık bir formu, ayak, ve, görünüşe göre, bana miras olarak hoş olmayan bir «hediye» var geniş ayak. Herhangi bir dar ayakkabı ya da yüksek topuklu ayakkabılar .. bana güçlü bir rahatsızlık. Ben çalışıyorum, yönetim restoranda, bu nedenle zorundayım ve günde birkaç saat ayakta durmak, yüksek topuklu. Bir gün ben fark etmeye başladı, başparmak ortaya çıkmaya başladı, bir kemik. Bu sorunu çözmek için, ben birçok makale okudum internette ve bu forumların birinde gördüm iyi fiksatif hakkında yorumlar Valgus Pro. Ben aldım, ve zaten 3 ay sonra kullanım diken kayboldu, ve bacak ağrısı geçti sonsuza kadar. Bu bir sorun değil, geri, bile, bir önceki çalışma modu.
  Valgus Pro
 • Ben çocukluğumdan beri yani aşırı kilo, bu yüzden zaten yetişkinlik başlangıcı gelişmeye düz ayak ve görünen kemik var başparmak. Ben karar verdim gidip hastaneye ortopedi uzmanı, tavsiye ederim zevk topu valgus pro. Sonra başladım uygulamak kapatıcı, bende hemen kayboldu ağrı ayak ve kemik haline gelmiştir, yavaş yavaş solmaya. Sonunda geçti ve 4 ay gibi dışarıdan ayaklarım çelik güzel ve sağlıklı. Şimdi planlıyorum spor salonuna gitmek ve uymak, doğru beslenme, düzen getirmek için tüm vücut.
  Valgus Pro
 • Ben her zaman tam bir adam, hiç spor yaptım, bu yüzden herhangi bir yürüyüş oldu benim için gerçek bir testtir. Rahat bana oldu, sadece ben bütün gün bir sandalyede oturan bir dizüstü bilgisayar ile elinde. Nedeniyle zayıflamış kas ve bağ vardı kemik var, büyük ayak, ne getirdi bana şiddetli ağrı (genellikle vermedim geceleri uyku). Gibi bir şey okudum sistemi için tek bir sitede hakkında fiksatif valgus pro ve denemeye karar verdi. Ve ben hiç bu konuda pişman, çünkü kapatıcı çıkardı ve ağrı yavaş yavaş kaldırıldı kemik. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.
  Valgus Pro
 • Ben kaynakçı olarak çalışıyorum, bu yüzden bir kaç saat veya bir gün olmak zorunda kendi ayakları üzerinde. Var aşırı kilo, ve zamanla bir başlangıç gelişmeye düz ayak. Bu bir hastalık haline gelmiştir nedeni kozalakları büyük bir ayak izi, ne getirdi korkunç bir ağrı. Çünkü ben gerçekleştirmek, istenen iş hacmi az kalsın beni kovdu başkanı, işte o zaman ben ve savaşmaya karar verdi ve sorunları ile. Başladım spor salonuna kilo vermek için, tanıdık bir ayak hastalıkları uzmanı, satın almak için bana tavsiye kilit valgus probir, sözde, bana yardım ederdi kaldırmak kemik ve iade eklemi, başparmak onun yerine. Geçti 4 ay, ve darbe gerçekten çoktan geçti, bu yüzden düşünüyorum zaten durdurmak zevk topu.
  Valgus Pro
 • Ben yaptım atletizm, ve bir gün sonraki yarışta bitiş çizgisine takıldı, düştü ve ağır bir yerin acıdı. Sonunda aldım ciddi yaralanmalara neden sadece zorunda unutmak için spor, ama ortaya çıkmaya başladı kemik ayakları üzerinde. Ortopedi uzmanı olduğunu söyledi bende kemik deformitesi, ayak ve hizalanması gerekir kendi içinde birkaç ay boyunca. Cerrahi müdahale, ben de kabul etmedim, bu nedenle doktor atadı özel krem, merhem, masaj ve kullanımı serbest bırakma Valgus Pro. Ne zaman, benim sürpriz oldu zaten 5 ay başardı ortadan kaldırmak eğriliği, kemik, bana izin geri yolda. Umarım bu benim son ciddi bir travma.
  Valgus Pro
Yorumlar Valgus Pro
4.2
27
Valgus Pro